^Nahoru

Obývací pokoje

Firma Mydos zpracovává na klíč i interiéry kanceláří, restaurací nebo třeba ordinací a čekáren, ale naší doménou jsou bytové interiéry. Baví nás totiž bytové interiéry společně s Vámi vytvářet, hledat optimální řešení a realizovat originální nápady. Interiéry bytů se od sebe mohou lišit i tehdy, když jsou rozměry pokojů unifikované, jako třeba interiéry bytů na sídlištích. Udělat ze čtyř holých stěn bytový interiér, přívětivé prostředí vašeho domova, místo, kam se celá rodina těší, to je pro nás výzva. Snažíme se pochopit vaše nároky, názory i nápady a realizovat je. Učíme se od vás o bytových interiérech víc, než z moudrých knih.

 

Interiéry lidských příbytků se po staletí měnily, přizpůsobovaly se módě, vkusu, postavení obyvatel i stavu poznání. V interiéru jeskyně řešili ale naši předci to, co my – teplo, světlo, pocit bezpečí. A měli to hodně těžké. Jen nemnozí si v interiéru dokázali zajistit alespoň jeden z těchto základních požadavků na bydlení.

My jsme moderně rozhýčkaní a rozčílí nás, když v moderním interiéru nefunguje vše, jak má. Hodinový výpadek elektřiny může skutečně i ze skvěle vybaveného interiéru udělat vězení, či nebezpečně se tvářící klec. Ano, to nejdůležitější v každém návrhu interiéru je pocit bezpečí.

Kuchyně

Obývací pokoj

Ložnice

Dětské pokoje

Koupelny

Pokoj pro hosty

Vstupní prostory

Wc

šatny , komory ,garáže

To jsou prostory ve kterých s námy můžete počítat,